1.1 C
Скопје

А баба на годината е… Го пушти внукот да падне за да не ѝ се истури виното! (ВИДЕО)

Како би изреагирале вие?

Видеото со симпатичната баба и внучето објавено на платформата Имгур прегледано е повеќе од 6 милиони пати.

Многумина се пошегуваа на нивна сметка, со духовити коментари како „малиот ќе стане како ништо да не се случило, а скршеното стакло тешко би го извлекла од тепихот“ и „Кога конечно ќе станете возрасна личност и ќе ги поставите приоритетите“.

Погледнете што направи бабата кога внучето посегнува по чашата со вино и едвај спречува целото да не се истури на тепихот:

Што би направиле вие во ваква ситуација?

 

 

Прочитајте и...  Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Поврзани вести

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Слободен печат

Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од 10.000 долари

Слободен Печат

Лидија Вукичевиќ за Риалда Кадриќ: „Таа беше прекрасна и ведра личност“

Слободен печат

Ново истражување: Многу луѓе веќе имаат одреден степен на имунитет на ковид-19, еве зошто

Слободен Печат

Ненадејно почина Риалда Кадриќ: Ќе остане запаметена по улогата на Марија од „Жикина династија“

Слободен печат

Остави Коментар