700.000 „лајкови“ како од шега: Бритни Спирс се соблече во бикини и покажа дека е „риба“

И покрај проблемите кои ги има во приватниот живот, пејачката Бритни Спирс не го запоставува своето тело, па постојано тренира.

Дека има совршена линија, музичката ѕвезда се пофали и на Инстаграм и тоа со три фотографии на кои позира во бикини.

Бритни со овие фотки ги запали социјалните мрежи, а за кратко време таа има повеќе од 700.000 „лајкови“ и 10 илјади коментари.

„Гориш“, „Убаво тело“ – се некои од коментарите на нејзините фанови.

Станува збор за овие фотографии (листајте со клик на стрелката десна)

 

View this post on Instagram

 

💞💞

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Прочитајте и...  Хороскопски знаци кои се експерти за флертување! Дали сте меѓу нив?

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат