6 женски имиња кои ПРИВЛЕКУВААТ БОГАТСТВО: Родителите им обезбедиле СРЕЌА ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ!

Биоенергетските експерти велат дека името, благодарение на својствена енергија, може да влијае на судбината на неговиот сопственик. Се испостави дека носителите на овие имиња никогаш не се откажуваат, секогаш се среќни и насмеани.

Во првата група спаѓаат жените чии имиња привлекуваат богатство и благосостојба. Тоа се овие три имиња: Ана, Викторија и Марина.

Жените кои го носат името Ана имаат повеќе сила од другите, повнимателни се и поупорни.

Викторија, во принцип секогаш и во се е победник. Способноста да ја анализира ситуацијата и дарбата за убедување и помагаат да ги оствари своите цели.

Марина се смета за природен водич. Не се плаши од големиот тим – со нив одлично се носи. Стилот на управување на Марина е оној вистинскиот.

Прочитајте и...  Мајка Далтон: Украинка (51) ископала тунел за да го извади синот од затвор, но и таа завршила зад решетки! (ВИДЕО)

Во другата група спаѓаат жените кои имаат моќ да привлечат богати и моќни мажи во својот живот. Оваа група ги вклучува имињата: Анастасија, Злата и Софија.

Анастасија се речиси секогаш оние жени кои не тежат кон богатството, но сепак се мажат за успешни и богати луѓе. Судбината им е наклонета и секогаш живеат добро.

Името Злата привлекува пари како магнет. Жените кои го носат ова име секогаш се успешни кога станува збор за финансиите.

Софија ја краси животната мудрост. Судбината и е наклонета на жената која го носи ова име. Софија мудро ќе избере личност која е стабилна, па секогаш ќе има убав прилив на пари во домот, додека таа сама ќе работи на тоа богатството да се одржи и прошири.

Прочитајте и...  Дали сте ја прочитале приказната на Хемингвеј од само шест збора?

Прочитај повеќе

Неодолива и на високи температури: Баклава со афион

Слободен печат

Ѕвездата на Дизни зад решетки: Го претепала момчето!

Слободен печат

Зорица Петрова, прва жена машиновозач во Македонија: Квалитетите на поединецот треба да бидат критериум за вработување

Јасмина Кантарџиева Димков

Кралицата Елизабета ѝ го честита роденденот на Меган Маркл

Слободен печат

Храна што ви ја „краде“ енергијата: Обрнете внимание на начинот на кој се храните

Слободен печат

Дали коронавирусот предизвикува стерилитет и дали мажите се позагрозени од жените?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Слободен печат

Хороскоп за 4 август: На Овните една порака ќе им го разубави денот, Рибите ќе добијат важна понуда

Слободен печат

Виц на денот – Црногорски вирус

Слободен печат

Мајка Далтон: Украинка (51) ископала тунел за да го извади синот од затвор, но и таа завршила зад решетки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е тајната на нејзината убавина: Манекенката Катарина Ивановска без проблем сподели ваква фотка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Славната Тони Брекстон (52) младоликиот изглед го должи на вибратор: Детално објасни како го користи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски