6.8 C
Скопје

400.000 лајкови за еден час: Џеј Ло импресивна на насловната на „Билборд“

Познатото музичко дуо Џенифер Лопез и Малума направи едиторијал за списанието „Билборд“.

Џенифер Лопез и Малума објавија две заеднички песни „Pa ti“ и „Lonely“, кои одлично котираат на светската музичка топ листа.

Познатото музичко дуо сними едиторијал за новиот број на списанието „Билборд“, а особено импресионираше со насловната страница на која двајцата позираа.

Малума на насловната носи бела облека и седи на раскошна бохо столица, додека Џенифер Лопез покрај него шармира во црна тоалета преку која се истакнати сите нејзини атрибути.

За само еден час, насловната страница која Џенифер ја објави на својот инстаграм профил собра повеќе од 400.000 лајкови.

Секако, имаше и пофалби за изгледот на Џеј Ло и Малума на социјалните мрежи.

Прочитајте и...  ФОТО| Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно: Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Еве ја и насловната страница:

Фото: Инстаграм

 

Поврзани вести

ФОТО|Маж во брак со две жени: Ќе се потрудам двете да останат бремени во исто време

Слободен печат

ВИДЕО: Хју Грант призна која колешка најмногу ја обожава и ѝ пишува долги пораки

Слободен печат

ФОТО| Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно: Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО| Како би изгледал Дејвид Бекам на 70 години: Овој негов изглед носи силна порака!

Слободен печат

ФОТО| Тој има 23, таа 76 години и снимаат порно-филмови: Покажавме сè!

Слободен печат

Вистината зад фотографијата на принцезата со мустаќи и приказната дека поради неа биле извршени 13 самоубиства

Слободен печат

Остави Коментар