10 ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ за ФЕЈСБУК – Слободен печат
МагазинСлободна ТВТехнологија

10 ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ за ФЕЈСБУК

Погледнете ги овие 10 интересни факти кои ги пронајдовме за Фејсбук.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close